Aster divaricatus

3,00

Aster divaricatus – sneeuwster aster

Standplaats: zon – halfschaduw

Kleur: wit

Bloeiperiode: juli – september

Hoogte: 60 – 70 cm

Beschikbaarheid: 96 op voorraad

Categorie:

Aster divaricatus – sneeuwster aster is een prachtige najaarsbloeier die de herfstachtige tuin tot leven kan brengen. De prachtige witte bloemen verschijnen in bosjes. Een prachtige plant die in ieder tuin een vaste plek mag krijgen.